Підлога кімнати має форму квадрата зі стороною 4 м. Скільки потрібно паркетних форми зі сторонами

5 см та 20 см для того, щоб закрити всю дощечок прямокутної підлогу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Ира.

Ответ:

1600 штук

Объяснение:

5см=0,05м (b=0,05м)

20см=0,2м. (с=0,2м)

Sкв=а², де а=4м сторона квадрата

Sкв=4²=16м² площа квадрата (підлоги)

Sпарк=b*c=0,05*0,2=0,01м² площа паркетної форми.

Sкв/Sпарк=кількість паркетних форм.

16/0,01=1600 штук