Підлогу кімнати, що має форму прямокутника зі сторонами 9,9 м і 1,85 м, необхідно покрити паркетом

прямокутної форми. Довжина дощечки паркету дорівнює 30 см, а ширина — 5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Липатова Амалия.

Ответ:

6,8м=680см

1,7м=170см

S(площадь пола)= 680×170=115600

S(площадь досточки паркета)=20×5=100

115600÷100=1156 - нужно досточек для покрытия всего пола