Підлогу кімнати, що має форму прямокутника зі сторонами 10,75 м і 8,8 м, необхідно покрити паркетом

прямокутної форми. Довжина дощечки паркету дорівнює 28 см, а ширина — 10 см. Скільки буде потрібно таких дощечок для покриття всієї підлоги?

Ответы на вопрос

Отвечает Джугашвили Циури.
6,8м=680см
1,7м=170см
S(площадь пола)= 680×170=115600
S(площадь досточки паркета)=20×5=100
115600÷100=1156 - нужно досточек для покрытия всего пола