ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА Підлогу кімнати, що має форму прямокутника зі сторонами 9,6 м і 4,7 м,

необхідно покрити паркетом прямокутної форми. Довжина дощечки паркету дорівнює 30 см, а ширина - 10 см. Скільки буде потрібно таких дощечок для покриття всієї підлоги? Відповідь:

Ответы на вопрос

Отвечает Цапиков Михаил.

Ответ:

9,6×4,7=45,12 м²- площа підлоги

30см= 0,3м

10см=0,1м

0,3×0,1=0,03м² - площа дощечки

45,12 : 0,03 = 1504( шт.)