Підлогу кімнати, що має форму прямокутника зі сторонами 6,8 м і 1,7 м, необхідно покрити паркетом

прямокутної форми. Довжина дощечки паркету дорівнює 20 см, а ширина — 5 см. Скільки буде потрібно таких дощечок для покриття всієї підлоги? Відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Мокрынська Мирослава.

6,8 * 1,7 = 11,56 (м²) площа підлоги

0,2 * 0,05 = 0,01 (м²) площа дощечки

11,56 : 0,01=1156 (дощечок) потрібно

Відповідь: 1156 дощечок.