Знайти кути чотирикутника якщо вони пропорцiйнi числам 3 4 8 9


Ответы на вопрос

Отвечает Сахарук Олег.

Объяснение:

Сума кутів чотирикутника становить 360°.

Знайдемо коефіціент пропорційності з рівняння

3х+4х+8х+9х=360

24х=360;  х=15

∠1=15*3=45°;  ∠2=15*4=60°;  ∠3=15*8=120°;  ∠4=15*9=135°