Чи існує трикутник зі сторонами: 3см, 4см; 5см? А) такБ) ніВ) визначити неможливо ​


Ответы на вопрос

Отвечает Isaeva Elizaveta.
А) так
сподіваюсь, що допомогла
Отвечает Непомнящий Увайс.

Відповідь:

А) Так.

Трикутник зі сторонами 3см, 4см і 5см є прямокутним трикутником, оскільки відповідає теоремі Піфагора:

3^2 + 4^2 = 9 + 16 = 25 = 5^2

Отже, такий трикутник існує.

Пояснення: