сторона паралелограма втричі меша за висоту, яка проведена до цієї сторони. Знайдіть висоту

паралелограма, якщо його площа дорівнює 27​

Ответы на вопрос

Отвечает Сарсенбек Алтынай.

Ответ:

9 см.

Объяснение:

Sпаралелограма=а*h

a=h/3

27=h/3 * h

h²=81;  h=9 см.

                                                         

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

Висота паралелограма дорівнює 9 одиницям.

Пояснення:

Площа паралелограма дорівнює стороні паралелограма, яка помножена на висоту, що проведено до цієї сторони.

Позначимо як Х - сторону паралелограма, у такому випадку висота дорівнює 3Х.

Маємо рівняння:

S = Х × 3Х = 27

3Х² = 27

Х² = 9

Х = 3 - сторона паралелограма.

3 × 3 = 9 - висота паралелограма.