як зміниться площа прямокутника, якщо одну його сторону збільшити в 9 разів, а другу зменшити в 3

рази ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Арсланова Диана.

Відповідь:

Нехай прямокутник буде площею 70 см (2 сторони по 15 см, а інші (бокові) по 20

можемо наприклад взяти 15 см-трову сторону та помножити її на 9

15*9=135 см

також беремо другу сторону прямокутника (15 см)

15:3=5 см

Виходить, що в нас зміниться площа прямокутника, та його сторони по боках будуть різних розмірів 20х20, та 135х5

Та сама площа додається, щоб дізнатися яка площа прямокутника повністю:

20+20=40

135+5=140

140+40=180

Пам'ятаємо що в нас була площа прямокутника 70 см
180-70=110

============================

Відповідь: S прямокутника=180 см, його площа змінилася на 110 см.

Бажаю успіхів!)))