Обчисліть площу рівнобедреного трикутника, якщо бічна сторона дорівнює 4 см, а кут між бічними

сторонами – 150°.

Ответы на вопрос

Отвечает Ивлеева Маша.

Ответ:

4 см²

Объяснение:

S=1/2* a*b*sinα = 1/2 * 4 *4 * 0,5 = 4 см²