Знайдіть периметр паралелограма, якщо його площа 54 см2. а висоти 6 см і 2 см. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Пугач Герда.

Ответ:

площа паралелограма шукається за формулою: сторона * висоту, проведеної до неї. з цієї формули легко вивести як знаайти сторону: площу / на висоту.

тоді перша сторона = 54:6 = 9 см

друга: 54:2 = 27 см

у паралелограма протилежні сторони рівні, їх шукати нема сенсу, бо буде така формула для периметра: 2(9+27) = 2*36 = 72 см, це відповідь

Объяснение: