Допоможіть будь ласка! Срочно! У рівнобічну трапецію, площа якої дорівнює 28 см2, вписано коло

радіуса 2 см. Знайдіть бічну сторону трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Косенкова Эля.

Ответ:Висота трапеції буде CK = 2r = 2*2 = 4 см.

Властивість вписаного кола в трапецію, сума протилежних сторін РІВНІ.

Бічні сторони АВ і СD рівні

AB + CD = BC + AD

2AB = BC + AD

Суму основ знайдемо з площі трапеції

2AB = 10

AB = 5 см

З трикутника CDK (<CKD = 90)

KD = √(5²-4²) = 3 см

см

см

В-дь: 8см, 2см, 5см, 5см.

Висота трапеції буде CK = 2r = 2*2 = 4 - 1

Объяснение: