1)Знайдіть суміжні кути, якщо один з них утричі менший за інший 2. Знайдіть кут, суміжний з

кутом: 1) 23; 2) 137*. Даю 50 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Сапронов Дмитрий.

Объяснение:

Сума суміжних кутів становить 180°.

1) нехай ∠1=х°, тоді ∠2=3х°;  х+3х=180;  4х=180;  х=45;  ∠1=45°,  ∠2=45*3=135°

2) ∠1=23°;  ∠2=180-23=157°;  ∠1=137°;  ∠2=180-137=43°