Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 20см. Знайти його основу якщо вона в 2 рази більша за

бічну сторону

Ответы на вопрос

Отвечает Агавич Александр.

Ответ:

10 см

Объяснение:

Позначимо бічну сторону як х, а основу як 2х, тоді:

Р=х+х+2х=20

4х=20

х=20 : 4

х=5 (см) бічна сторона

2*5=10 (см) основа