2. Діагоналі трапеції точкою перетину діляться у відношенні 2: 5. Знайди основи трапеції, якщо одна

з них більша від іншої на 15 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бағадий Ильдияра.

Ответ: 10 i 25 cm

Объяснение:

AD , BC - основания трапеции. BC=x => AD=x+15.

O-точка пересечения диагоналей. АО:ОС=5:2

ΔAOD~ΔBOC (угол-угол) =>AO/OC =AD/BC=5/2

=> (x+15)/x=5/2

=> 2(x+15)=5x

2x+30=5x

3x=30

x=BC=10 => AD=10+15=25