дві сторони трикутника дорівнюють √3см і 2см,акут між ними дорівнює 30°. Знайдіть третю сторону

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Денис.

Ответ:

1см

Объяснение:

а=√3см

b=2см

∠(аb)=30°

с=?

Розв'язання:

теорема косинусів:

с=√(а²+b²-2*a*b*cos∠(ab))=

=√(2²+(√3)²-2*2*√3*cos30°)=

=√(4+3-4√3*√3/2)=√(7-6)=√1=1см