Знайдіть площу трикутника, дві сторони якого дорів нюють 16 см і 38 см, а медіана, проведена до

третьої сто рони, дорівнюе 25 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Соня.
Площа трикутника дорівнює 300 см.кв.

Розв'язок:
Робимо початковий розрахунок за допомогою формули Герона: S = √p(p-a)(p-b)(p-c), де p - полупериметр трикутника, а сторони трикутника задано як a=16см, b= 38 см, c=25 см.

Отже, p = (16+38+25) / 2 = 58/2 = 29см

Тоді S = √29(29-16)(29-38)(29-25) = √29·13·(-9)·4 = √14880 = 120 см.кв.