У прямокутному трикутнику АВС (<С=90•) відомо, що АВ =18 см, sinA= 0,8. знайдіть ВС


Ответы на вопрос

Отвечает Заведюк Станіслав.

Ответ:

BC =14.4 cm

Объяснение:

sinA=\frac{BC}{AB} \\BC=AB*sinA\\BC=18*0.8\\BC =14.4