Один гострих кутів прямокутного трикутника Дорівнює1) 24 2) 65. Знайдіть другий гострий кут.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Соня.

Ответ:

випадок 1) 90+24= 114

180-114=166

випадок 2) 90+65=155

180-155=25°