Серед векторів _a3;-2), _B(-9; 6), _C(6;-4), _D(-27; 18) знайдіть співнапрямлені та

протилежнонапрямлені ветори

Ответы на вопрос

Отвечает Зиновина Ольга.

Відповідь:

Дано вектори

a(3;-2), b(-9; 6), c(6;-4), d(-27; 18)

співнапрямлені вектори:

a(3;-2), c(6;-4).

Оскільки 3/6=-2/-4; 1/2=1/2, k>0.

b(-9; 6), d (-27; 18).

Оскільки -9/-27=6/18, 1/3=1/3, k>0.

протилежно напрямлені вектори:

a(3;-2), b(-9; 6).

Оскільки 3/-9=-2/6, -1/3=-1/3, k<0.

a(3;-2), d(-27; 18).

Оскільки 3/-27=-2/18, -1/9=-1/9, k<0.

c(6;-4), d(-27; 18).

Оскільки 6/-27=-4/18, -2/9=-2/9, k<0.

b(-9; 6), c(6;-4),

Оскільки-9/6=6/-4, -3/2=-3/2, k<0.