Пж помогите 1.Два кута трикутника дорівнюють 23°та 94°.Знайдіть третій кут ∆-а. 2.Кут при вершині

рівнобедреного трикутника дорівнює 50°, знайдіть кути при основі трикутника. 3.Кут при основі рівнобедреного трикутника дорівнює 20° .Знайдіть кут при вершині .

Ответы на вопрос

Отвечает Концелидзе Давид.

Відповідь:1. кут А=63

2.кути при основі=65

3. кут при вершині=140

Пояснення:1)Два кути 23+94=117 Так як сума кутів трикутника=180;

180-117=63

2)Сума кутів трикутника=180; Кути при основі рівні; (180-50):2=65

3)Кути при основі рівні; Сума кутів трикутника=180; 20+20=40; 180-40=140