Дано прямокутник АВСD зі сторонами АВ = 12 см, ВС = 5 см, АK - перпендикуляр до площини

прямокутника. Пряма KС нахилена до площини прямокутника під кутом 60°. Знайдіть: 1) довжину перпендикуляра KА; 2) тангенс кута нахилу прямої KD до площини прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Елизавета.

Ответ:

5.5 см

Объяснение:

12²+5²=13²

Диагональ 13см

В треугольнике OK²=AK²-AO²

AO=½ диагонали=13/2=6/5, отсюда:

ОК²=72.25-42.25=30

ОК=5.5 см