. 9. Внутрішні кути трикутника відносяться, як 1:2:3. Чому дорівнює найбільший кут цього

трикутника? 1) 30º; 2) 50⁰; 3) 120⁰; 4) 90°.срочно даю 50б ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ғалымжанова Асем.

Загальна сума внутрішніх кутів будь-якого трикутника дорівнює 180 градусів. Оскільки внутрішні кути трикутника відносяться як 1:2:3, то можна записати:

x + 2x + 3x = 180°,

де x - кут, що відповідає коефіцієнту 1. Звідси маємо:

6x = 180°,

x = 30°.

Таким чином, найбільший кут дорівнює 3x = 3 * 30° = 90°.