Сума двох кутів трикутника 103°,а їх різниця 63°.Знайти кут трикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Ваянина Ангелиночка.

Ответ:

1 кут = 83°, 2 кут = 20°, 3 кут = 77°

Объяснение:

х – 1 кут

у – 2 кут

х+у=103

х-у=63

у=103-х

х-103+х=63

2х=166

х=83

у=103-83=20

3 кут = 180-20-83=77