Знайти координати центра і радіус кола. Побудувати коло. Вказати, як розташована точка А (1;1)

відносно цього кола. x²+y²-6y=7​

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Александра.

Ответ:

(x - A)^2 + (y - B)^2 = C

де C = r^2, або радіус у квадраті. За допомогою цього рівняння ми можемо знайти центр кола в точці (A, B).

Формула має такий вигляд:

x^2 + y^2 - 6y = 7

Переписати його можна так:

x^2 + (y - 3)^2 = 16

Порівнюючи його зі стандартним рівнянням, можна побачити, що:

А = 0 В = 3 С = 16

Отже, центр кола дорівнює (0, 3), а радіус дорівнює sqrt(16) = 4.

Для побудови кола можна скористатися циркулем і лінійкою. Спочатку намалюйте точку на (0, 3) на площині координат. Потім відрегулюйте компас так, щоб між його ніжками була відстань 4 одиниці. Поставте одну ногу на центральну точку, а іншою ногою намалюйте коло.

Щоб вказати, як точка A (1;1) розташована відносно цього кола, можна скористатися формулою відстані, щоб знайти відстань між A і центром кола. Формула відстані має вигляд:

d = sqrt((x2 - x1)^2 + (y2 - y1)^2)

де (x1, y1) і (x2, y2) - дві точки на площині.

Объяснение:

Отвечает Тукташева Арина.

Відповідь:

Пояснення:

фото