C B У трикутнику ABC кут С дорівнює 90°, <B = 30°, АС = 5 см. Знайти АВ. Розв'язання запиши в

зошиті. срочно 50 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Темержанова Эльвира.

Объяснение:

катет напроти кута 30° вдвічі менший за гепотенузу. ВС=5×2=10 см.

ВА²=ВС²-АС² з теореми Піфагора

ВА²=100-25=75

ВА=√75