Катет прямокутного трикутника = 12 см, його проекція на гіпотенузу =8 см , знайдіть площу

трикутника . Потрібно з формулами , дякую !

Ответы на вопрос

Отвечает Кахарманов Алишер.

Ответ:

квадрат катета прямокутного трикутника дорівнює добутку його проекції на гіпотенузу. Тобто: 12^2=8*гіпотенузу.гіпотенуза=144/8=18см

Объяснение:

вроде так

Отвечает Кузнецов Сергей.

Ответ:

Для вирішення завдання нам знадобляться дві формули:

Теорема Піфагора: у прямокутному трикутнику квадрат довжини гіпотенузи дорівнює сумі квадратів довжин катетів:

a^2 + b^2 = c^2

Формула для знаходження площі трикутника через один із катетів та його проекцію на гіпотенузу:

S = (ab)/2

де S – площа трикутника, a та b – катети трикутника.

Використовуючи формулу теореми Піфагора, знайдемо довжину гіпотенузи трикутника:

c^2 = a^2 + b^2

c^2 = 12^2 + 8^2

c^2 = 144 + 64

c^2 = 208

c = √(208)

c ≈ 14.42 см

Тепер, використовуючи формулу для площі трикутника, знайдемо площу:

S = (ab)/2

S = (12 * 8) / 2

S = 48 см²

Відповідь: площа трикутника дорівнює 48 см ².