Точка дотику кола, вписаного в ромб, ділить його сторону на відрізки, різниця довжин яких 7см.

Обчислити площу ромба, якщо радіус вписаного кола 12 см. Даю 50 балів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дианочка Диана.

Ответ:

S=600см²

Объяснение:

BH=x; HC=7+x

∆BOC прямокутний трикутник.

Пропорційні відрізки прямокутного трикутника:

ОН²=ВН*НС.

Рівняння:

х(7+х)=12²

7х+х²=144

х²+7х-144=0

D=b²-4ac=7²-4*(-144)=

=49+576=625

x=(-b±√D)/2a;

x=(-7+√625)/2=(-7+25)/2=

=18/2=9 см ВН.

НС=7+9=16см

ВС=ВН+НС=9+16=25см.

h=2r=2*12=24см

S=BC*h=25*24=600см²