Знайти медіану рівностороннього ного трикутника, якщо радіус вписаного в нього кола 6см Срочно

будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Дарья.

Ответ:

Медіана дорівнює 18см

Объяснение:

R:r=2:1;

r=6см за умови

R=2r=2*6=12см

m=R+r=12+6=18см медіана