Знайдіть градусну міру найменшого із суміжних кутів, якщо їх відношення 3:7 СРОЧНО БИСТРОО ДАЮ

100 БАЛІВВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Макс.

Відповідь:

54°, 126°

Пояснення:

3 : 7

3 + 7 = 10

Сума сміжних кутів 180°.

180 / 10 = 18

3 * 18 = 54°

7 * 18 = 126°