яка потужність електричної лампи якщо за 10 хвилин струм що проходить по ній виконую роботу в 120

кДж​

Ответы на вопрос

Отвечает Сурган Карина.

Ответ:

Дано:

t=10 хв=10*60=600 сек.

А=120 кДж=120*10^3 Дж.

Знайти Р.

Р=А/t=120*10^3/600=200 Вт.

Объяснение: