Паралельне перенесення задається формулами 6/хх , 4/уу . В які точки при цьому паралельному

перенесенні переходять точки (0;0); (1;4); (0;5).

Ответы на вопрос

Отвечает Савельев Илья.

Объяснение:

Задане паралельне перенесення задається таким чином: координата х будь-якої точки збільшується на 6, а координата у зменшується на 4.

1) Точка (0,0) після паралельного перенесення перейде в точку з координатами (6,4):

x' = 0 + 6 = 6

y' = 0 -4=-4

Отже, точка (0,0) перейде в точку (6,-4)

2) Точка (1,4) після паралельного перенесення перейде в точку з координатами (7,0):

x=1+6=7

y' = 4-4=0

Отже, точка (1,4) перейде в точку (7,0)

3) Точка (0,5) після паралельного перенесення перейде в точку з координатами (6, 1)

x' = 0 + 6 = 6

y' = 5-4=1

Отже, точка (0,5) перейде в точку (6,1).