Визначте: а) суму кутів опуклого семикутника; б) кiлькiсть сторiн опуклого многокутника, сума

кутів якого дорівнює 1440°. Срочно будь ласка! дам 30 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Зелина Ольга.

Ответ:

а) сумма=(n-2)*180=(7-2)*180=900 градусов

б) сумма=(n-2)*180

1440=(n-2)*180

1440=180n-360

1800=180n

n=10

десятиугольник

Объяснение: