Визначити - а)Суму внутрішніх кутів опуклого семикутника,б)кількість сторін опуклого многокутника,

сума кутів якого дорівнює 1440 (градусів)

Ответы на вопрос

Отвечает Заварыкина Дарья.

а) сумма=(n-2)*180=(7-2)*180=900 градусов

б) сумма=(n-2)*180

    1440=(n-2)*180

    1440=180n-360

    1800=180n

    n=10

    десятиугольник