сторони. Задача 3. Сторони трикутника дорівнюють 8 см, 15 см i 17 см. Знайдіть висоту трикутника,

проведену до най- більшої його сторони.​

Ответы на вопрос

Отвечает Черяшов Никита.

На фотоᕦ⁠⊙⁠෴⁠⊙⁠ᕤ..............


Отвечает Мишарин Михаил.

Ответ:

7 1/17 см.

Объяснение:

Знайдемо площу трикутника за формулою Герона:

S=√p(p-a)(p-b)(p-c), (де р=(а+ b +с)/2 - півпериметр)

S=√(20*12*5*3)=√3600=60 cм²

h=S:а/2=60:8,5=7 1/17 см.