Знайти площу трапеції, основи якої дорівнюють 12 см і 16 см, а висота — 7 см


Ответы на вопрос

Отвечает Сейтджалилова Эмине.

Площа трапеції може бути обчислена за формулою:S = (a + b) * h / 2,де S - площа трапеції,

a і b - довжини основ трапеції,

h - висота трапеції.У вашому випадку, a = 12 см, b = 16 см і h = 7 см. Підставимо ці значення в формулу:S = (12 + 16) * 7 / 2

= 28 * 7 / 2

= 196 / 2

= 98.

Отже, площа трапеції дорівнює 98 квадратним сантиметрам.

Отвечает Смирнов Евгений.

Привет

Ответ:

98

Объяснение:

Площадь трапеции равна полусумма оснований делённая на два умножить на высоту.

Подставляем: (12+16):2*7=14*7=98

Вот и ответ.

Успехов!