Трикутник BMF кутM = 90°, кут В = 30, BF = 12см. Вкажіть правильне твердження: А) BM = 6см; Б) BM

= 24 см; В) MF = 6см; Г) MF = 24см

Ответы на вопрос

Отвечает Коротенко Полина.

Задано прямокутний трикутник BMF, де кут M дорівнює 90°, кут B дорівнює 30°, і довжина сторони BF дорівнює 12 см.

Для визначення правильного твердження, використаємо відомості про трикутник.

За теоремою синусів в прямокутному трикутнику:

BM / BF = sin(B)

BM / 12 = sin(30°)

sin(30°) = 1/2, тому:

BM / 12 = 1/2

BM = 12 * 1/2

BM = 6 см

Таким чином, правильне твердження є А) BM = 6 см.