Правильна чотирикутна призма і куб з ребром 6 см мають однакові об'єми. Знайти висоту призми, якщо

сторона її основи 3 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Kudabayeva Gulnaz.
В даному випадку, ми знаємо, що сторона основи призми дорівнює 3 см, тому площа основи A = 3^2 = 9 см^2.

Оскільки об'єми куба і призми однакові, ми можемо записати наступне рівняння:

a^3 = A * h

Підставляємо відомі значення:

6^3 = 9 * h

216 = 9h

Ділимо обидві частини на 9:

h = 216 / 9

h = 24

Отже, висота призми дорівнює 24 см.