При паралельному перенесенні точка А(-5; 4) переходить у точку B(-1; 0). Знайдіть координати точки,

в яку переходить при цьому перенесенні точка В.

Ответы на вопрос

Отвечает Ширяева Аленочка.

Відповідь:

При паралельному перенесенні точки на вектор (a,b), її координати змінюються на a у напрямку осі x та на b у напрямку осі y.

Таким чином, якщо точка А переходить у точку В за допомогою паралельного перенесення на вектор (a,b), то координати точки В можна знайти за формулами:

x2 = x1 + a

y2 = y1 + b

Для знаходження вектора паралельного перенесенню можна відняти координати точки А від координат точки В:

(a,b) = (x2 - x1, y2 - y1)

Підставляємо відомі значення координат точок А та В, щоб знайти вектор перенесення:

(a,b) = (-1 - (-5), 0 - 4) = (4, -4)

Отже, вектор перенесення дорівнює (4, -4).

Щоб знайти координати точки, в яку переходить точка В, також можна використати формули з відомими значеннями:

x3 = x2 + a = -1 + 4 = 3

y3 = y2 + b = 0 - 4 = -4

Отже, точка, в яку переходить точка В при паралельному перенесенні на вектор (4, -4), має координати (3, -4).

Пояснення:

Отвечает Маяковская Вика.

Ответ:

Добрий вечір я вам спробував допомогти через chat ght)

Объяснение:

Щоб знайти координати точки, в яку переходить точка B при паралельному перенесенні, ми можемо використати формули:

x(B') = x(B) + x(AB)

y(B') = y(B) + y(AB)

де AB - вектор перенесення, який дорівнює вектору, що з’єднує точки A та B.

Знайдемо вектор перенесення AB:

-> AB = -> OB - -> OA

де O - це довільна точка, наприклад, початок координат.

-> OA = (-5, 4)

-> OB = (-1, 0)

-> AB = -> OB - -> OA = (-1, 0) - (-5, 4) = (4, -4)

Отже, вектор перенесення AB дорівнює (4, -4).

Тепер підставимо відповідні значення в формули:

x(B') = x(B) + x(AB) = -1 + 4 = 3

y(B') = y(B) + y(AB) = 0 - 4 = -4

Отже, координати точки, в яку переходить точка B при паралельному перенесенні, дорівнюють (3, -4).