Відомо, що в паралельному перенесенні точка (3;5) переходить у точку 1(4;3). Визнач координати

точки, у яку в цьому паралельному перенесенні переходить точка (−1;−1).

Ответы на вопрос

Отвечает Истякова Милана.

Відповідь:

При параллельному перенесенні точку (-1, -1) буде перенесено у точку (0, -3).

Пояснення:

При параллельному перенесенні точки (3, 5) вона переноситься у точку (4, 3).

При цьму координата х збільшується на одиницю, а координата у зменьшується на дві одиниці.

4 - 3 = 1 - зміна координати х.

3 - 5 = -2 - зміна координати у.

Такі ж самі зміни при параллельному перенесенні відбудуться і з точкою (-1, -1).

-1 + 1 = 0 - координата х після перенесення.

-1 + (-2) = -3 - координата у після перенесення.

При параллельному перенесенні точку (-1, -1) буде перенесено у точку (0, -3).