Відомо, що в паралельному перенесенні точка (4;8) переходить у точку 1(4;7). Визнач координати

точки, у яку в цьому паралельному перенесенні переходить точка (−3;−9). B1=

Ответы на вопрос

Отвечает Губкина Анна.

Відповідь:

При параллельному перенесенні точку (-3, -9) буде перенесено у точку (-3, -2).

Пояснення:

При параллельному перенесенні точки (4, 8) вона переноситься у точку (4, 7).

При цьму координата х не змінюється, а координата у збільшується на одиницю.

4 - 4 = 0 - зміна координати х.

8 - 7 = 1 - зміна координати у.

Такі ж самі зміни при параллельному перенесенні відбудуться і з точкою (-3, -9).

-3 + 0 = -3 - координата х після перенесення.

-3 + 1 = -2 - координата у після перенесення.

При параллельному перенесенні точку (-3, -9) буде перенесено у точку (-3, -2).