Знайти довжину вектора х=2a+b, якщо а(4;-5)вектор ь(3; 1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Безносик Варя.

Ответ:

Вектор a має координати (4; -5), а вектор b має координати (3; 1). Тоді координати вектора 2a будуть (8; -10). Тепер можна знайти координати вектора х: (8; -10) + (3; 1) = (11; -9).

Довжина вектора х обчислюється за формулою: |х| = √(x1^2 + x2^2), де x1 та x2 - це координати вектора х. Отже, |х| = √(11^2 + (-9)^2) = √(121 + 81) = √202 ≈ 14.21.

Таким чином, довжина вектора х = 2a + b дорівнює приблизно 14.21.

Объяснение: