Хорда Ав ділиться точкою M у відношенні 4:1. Знайдіть довжину хорди AB , якщо радіус кола 5 см, а

відстань від центра кола до точки м 3 см. дам 65 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Андрей.

Довжину хорди АВ можна визначити за допомогою теореми Піфагора. Спочатку обчисліть довжину відрізка AM за формулою: AM = √(радіус² - відстань²) = √(5² - 3²) = 4 см. Потім скористайтеся співвідношенням 4:1, щоб визначити довжину AB як: AB = 4 × AM/5 = 4 × 4/5 = 3,2 см.

Отвечает Шутова Анастасия.

Відповідь: 10 см, хорда є діаметром.

Розв'язання завдання додаю