Діагональ першого квадрата становить 4 м . Його сторона дорівнює діагоналі другого квадрата. Знайди

сторону другого квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Тюлегенов Алан.

Ответ:

Объяснение:

Формула розрахунку діагоналі квадрата

D=a√2; де а-сторона квадрата.

а1=D1/√2=4/√2=2√2м сторона першого квадрата та діагональ другого.

а1=D2

a2=D2/√2=2√2/√2=2м