Площа прямокутника дорівнює 450 см2. Чому дорівнють сторони прямокутника, якщо одна з них на 7 см

більша, ніж друга?​

Ответы на вопрос

Отвечает Керничная Даша.

Ответ:

25 см

Объяснение:

Нехай довжина прямокутника х см, тоді ширина х-7 см

х*(х-7)=450

х²-7х=450

х²-7х-450=0

За теоремою Вієта

х=-18 (не підходить) х=25

довжина 25 см.