довжина сторони трикутника дорівнює 2корінь7 см, дві інші сторони утворюють утворюють кут 30

градусів, а їх довжини відносяться 1:2корінь3. Знайдіть найменшу із сторін трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Обада Марк.

Вітаю

Відповідь: 2 см

Розв'язання завдання додаю


Отвечает Коновалов Илья.

Ответ:

AB=2

Объяснение:

Пускай в треугольнике ABC BC = 2\sqrt 7 , AB:AC = x:2\sqrt 3 x, \angle A = 30^\circ .

Тогда по теореме косинусов

B{C^2} = A{B^2} + A{C^2} - 2AB \cdot AC \cdot \cos A;

{(2\sqrt 7 )^2} = {x^2} + {(2\sqrt 3 x)^2} - 2 \cdot x \cdot 2\sqrt 3 x \cdot \cos 30^\circ ;

28 = {x^2} + 12{x^2} - 6{x^2};

7{x^2} = 28;

{x^2} = 4;

x = 2.

Тогда стороны треугольника равны

AB = x = 2; BC = 2\sqrt 7 ; AC = 2\sqrt 3 x = 4\sqrt 3 .

Наименьшей из них является сторона AB.