Основа піраміди – ромб зі стороною рівною 6см і гострим кутом 30°. Кожний двогранний кут при

основі дорівнює 60°. Знайти повну поверхню піраміди.

Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Тимофей.

Відповідь:

54см²

Розв'язання:

S(ABCD)=AB²*sin∠BAC=6²*sin30°=36/2=18см²

S(ABCD)=h*DC; →

h=S(ABCD)/DC=18/6=3см

r=h/2=3/2=1,5см (ОК=r=1,5см)

cos∠SKO=OK/SK

cos60°=½

½=1,5/SK

SK=1,5*2=3см

Sбіч=½*4*DC*SK=2*6*3=36см²

Sпов=Sбіч+S(ABCD)=36+18=54см²


Отвечает Чувычкина Диана.

Відповідь: 54 см2

Пояснення: фото