рівнобедреному трикутнику бічна сторона ділиться точкою дотику вписаного кола у відношенні 2 : 3

починаючи від основи. Знайдіть периметр трикутника, якщо його бічна сторона дорівнює 20 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Акулов Роман.

Ответ:

56 см.

Объяснение:

Відрізки дотичних, проведених до кола з однієї точки, рівні між собою.

ВК=ВТ=3х см,  АК=АМ=2х см,  СМ=СТ=2х см.

За умовою АК+ВК=СТ+ВТ=20 см.

2х+3х=20;   5х=20;   х=4.

Р=20+20+4х=40+4*4=56 см