В основі прямої піраміди лежить трапеція, в яку впичане коло. Бічні сторони трапеції дорівнюють 12

і 16 см, в менша основа 3 см. Висота піраміди дорвгює 6 см. Знайдіть обєм

Ответы на вопрос

Отвечает Хабаров Никита.

ABCD - трапеція. CH -висота. СН=АВ=8(см)

ВС=АН=6(см)

СD=10

Трикутник СНD: кут СНД=90градусов, по теоремі піфагора: НД=\/100-64=\/36=6(см)  НД=6см

S=(BC+AD):2*СН=(12+6):2*8=72(смквадратних)