два кола мають зовнішній дотик. відстань між їх уектрами 20 см . знайдіть радіуси кіл, якщо вони

відносятся як 3 : 7.

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Роман.

Ответ:

6 см ,   14 см.

Объяснение:

Знайдемо коефіціент пропорційності х з рівняння

3х+7х=20;  10х=20;  х=2

r1=3*2=6 cм;   r2=7*2=14 cм